Sprawy sądowe

Twój sukces to nasz sukces

Zadowolenie klientów z naszych usług jest miarą profesjonalizmu i rzetelności, które prezentujemy. To Państwa opinie o naszej kancelarii pozwalają nam budować reputację, na jaką faktycznie zasługujemy. Mimo iż tematyka podejmowanych spraw ciągle się powtarza, a każdy kolejny problem jest z pozoru podobny do poprzedniego, zależy nam, by klienci czuli, że to na nich faktycznie zależy nam najbardziej. Doświadczenie radcy prawnego Karoliny Furtak pozwala sukcesywnie zajmować się również sprawami sądowymi. Wszyscy mieszkańcy Krakowa, a także pobliskich miejscowości mogą liczyć na rzetelną i profesjonalną pomoc oraz nieocenione wsparcie w czasie procesów sądowych. Pozostajemy otwarci na współpracę z każdym, kto potrzebuje fachowych usług, w jakże często uciążliwym, długim i trudnym procesie sądowym.

Zakres prowadzenia spraw sądowych

W sprawach sądowych często to właśnie ich początek decyduje o sukcesywności postępowania w dalszym jego toku. Profesjonalnie i świadomie skonstruowany pozew (wniosek) nierzadko staje się kluczem do osiągnięcia sukcesu w danej sprawie. Mając tego świadomość, nasza kancelaria prawna stara się dopasowywać składane pisma do konkretnej sytuacji klienta, wyrzekając się robienia tego mechanicznie i tak, jak w każdym innym przypadku.

Nasi klienci mogą liczyć na reprezentowanie ich w sporach sądowych, które koncentrują się w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, finansowego, prawa pracy oraz własności intelektualnej. Świadczymy pomoc w często trudnych i uciążliwych sprawach z prawa rodzinnego (np. sprawach o rozwód czy alimenty). Staramy się maksymalnie skrócić czas trwania procesów sądowych i doprowadzić możliwie szybko do wygranej.

Wsparcie na każdym kroku

Podejmując się przygotowania i poprowadzenia sprawy, gwarantujemy wsparcie na każdym etapie toczącego się postępowania. Usługi kancelarii nie ograniczają się jedynie do tworzenia i wnoszenia pism procesowych. Radca prawny Karolina Furtak bierze udział w rozprawach sądowych, jest aktywna podczas egzekucji orzeczeń, a także stara się, gdy to tylko możliwe, prowadzić negocjacje ugodowe. Jej bogate doświadczenie jest gwarancją sukcesu w nawet najtrudniejszych sprawach, które same z siebie wymagają profesjonalnego i fachowego podejścia. Należy pamiętać, iż najważniejszy jest pierwszy krok, który należy do Ciebie. Sukces leży w Twoich rękach — sięgnij po niego, zgłaszając się po pomoc i wsparcie. Nieustannie. Na każdym kroku. Zadzwoń – 690-007-292 lub przyjdź osobiście — ul. Brodowicza 8/4, 31-518 Kraków. Pozwól zrobić dla siebie coś dobrego. To Ci się po prostu należy.